Ar žinote, kaip naudotis „BiBADO“?

Mūsų tikslas - palengvinti Jūsų kasdienybę mažylio primaitinimo kelyje. ⁣ Mes sukūrėme trumpą vaizdo įrašą, kuriame parodėme naudingus patarimus, kaip naudoti BiBADO primaitinimo marškinėlius.

BiBADO primaitinimo marškinėlių valymas

Kaip prižiūrėti BiBADO primaitinimo marškinėlius yra vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų. Tinkama priežiūra pagal instrukcijas užtikrina, kad šie marškinėliai puikiai tarnaus Jūsų mažylio primaitinimo kelyje. Šis vaizdo įrašas parodo visus būdus, kaip prižiūrėti BiBADO primaitinimo marškinėlius

Ką daryti, kad neatsirastų pašalinis kvapas?

Pašalinis kvapas atsiranda tada, kai primaitinimo marškinėliai nepakankamai gerai išdžiūna, dėl dregmės ir šilto oro namuose atsiranda idealios sąlygos daugintis maisto bakterijoms, todėl jei marškinėliai nebus gerai išvalyti ir išdžiovinti - gali atsirasti pašalinis kvapas.

Paprastai rekomenduojame skalbti 40 laipsnių temperatūroje, tačiau gali prireikti vieno aukštesnės temperatūros skalbimo, jei kaupiasi maisto bakterijos:

  • Užmirkykite juos vandens, sodos ir acto vonelėje santykiu 2 dalys sodos ir 1 dalis acto.
  • Po užmirkymo gerai išskalaukite ir išskalbkite marškinėlius 60 laipsnių temperatūroje su įprastu (jei vaikas ne alergiškas - tuomet geriausia ne vaikišku ir ne ekologišku) skalbikliu ir minkštikliu.
  • Po skalbimo marškinėlius džiovinkite džiovyklėje su viena silpniausių programų, kad džiovyklės aukšta temperatūra nepažeistų audinio apsauginio sluoksnio. Tada dar palikite marškinėlius atviroje erdvėje džiūti, galite pakabinti ant gyvatuko arba lauke.

PROFILAKTIKA. Kad kvapas neatsirastų nepamirškite visada bent 2-3 k. savaitėje išskalbti skalbimo mašinoje ir gerai leisti jiems išdžiūti. Nedėkite jų į stalčius ar uždaras erdves taip sudarant sąlygas daugintis maisto bakterijoms. Papildomai po maitinimo galite vis apipurkšti vaikišku dezinfekciniu skysčiu rankoms.

 Kaip apsaugoti BiBADO nuo dėmių?

Dažniausiai taip atsitinka dėl ypač dažančių maisto produktų pvz. pomidorų padažo, tačiau normalu, jei kartais lieka dėmių, nes tokia ir yra apsauginių marškinėlių funkcija- veikti kaip barjeras tarp vaiko ir maisto.

Mūsų naudojamas audinys yra itin tvirtai austas, todėl dėmes gali išsilaikyti ilgiau. Mes pastebėjome, kad yra geresnis rezultatas, kai prieš kiekvieną skalbimą įtriname purvinas vietas tulžimi ar kitu dėmių valikliu.

Jei atsirado sunkiai išplaunamų dėmių, įtrinkite dėmes tulžimi ar kitu dėmių valikliu, leiskite pastovėti, o tada 1-3 kartus išskalbkite 40 laipsnių temperatūroje. Naudokite įprastą skalbiklį ir minkštiklį ( ne vaikišką ir ne ekologišką). 9 iš 10 kartų tai padeda.

Kaip skalbti?

Nebūtina kas kartą skalbti, galima palikti mirkti muilo vonelėje, o po to nuplauti po tekančiu vandeniu arba išvalyti su drėgna šluoste. O skalbti 40°C temperatūroje bent 2 kartus per savaitę

Kaip džiovinti?

Džiovinti rekomenduojame įprastai, pakabinus ant gyvatuko, lauke arba ant žemiausios oro temperatūros džiovyklėje. DĖMESIO - aukšta džiovyklės temperatūra gali pažeisti audinio apaugini sluoksnį.

Ar BiBADO marškinėliai tiks mūsų primaitinimo kėdutei?

Tai klausimas, kurį kasdien užduoda tiek daug tėvų. Mes dar neradome maitinimo kėdutes, kuriai netiktų mūsų sukurti BiBADO primaitinimo marškinėliai, tačiau žinome, kad tokio pareiškimo negana, todėl paprašėme mūsų klientų nufilmuoti trumpus video ir padarėme filmuką, kuriame galite pamatyti kaip BiBADO prisitaiko prie įvairiausių maitinimo kėdučių.